گروه مهندسی اهورا یکی از فعال ترین شرکت های طراحی و نصب سیستم های نظارتی – حفاظتی و دوربین مدار بسته در شیراز و ایران می باشد. این مجموعه در راستای اهداف والای خود و رضایت مشتریان علاوه بر نصب و راه اندازی سیستم های حفاظتی، خدماتی از قبیل آموزش ، مشاوره رایگان، بازدید از محل و ارائه طرح را نیز ارائه می کند.

 همچنین در بخش فروش این مجموعه انواع تجهیزات حفاظتی شامل دوربین مداربسته از برندهای معتبر(داهوا، هایک ویژن)، انواع دستگاه های ضبط کننده، سوئیچ، انواع کابل و اتصالات و…   را نیز عرضه می گردد. متخصصین و کارشناسان متبحر در این شرکت اجرا و راه اندازی پروژه های بسیاری را در ابعاد مختلف در سراسر ایران در کارنامه درخشان خود به ثبت رسانده اند.

اگر چه خدمات با کیفیت برای مشتریان پر هزینه بوده و این عرصه بسیار رقابتی است. با این حال گروه مهندسی اهورا از کیفیت خدمات خود نکاسته و امکان عرضه محصولات و خدمات با کیفیت را برای تمام مشتریان در شیراز و تمام کشور مهیا کرده است. اولویت مجموعه ما اعتماد و اطمینان مشتریان است که با ارائه محصولات از برندهای مشخص و لیست قیمت به روز، مشتریان را در انتخاب و خرید دوربین مداربسته و سایر تجهیزات یاری می کند.

برخی از فعالیت های گروه مهندسی اهورا :

مشاوره ،طراحی ،فروش و اجرا انواع سیستم های حفاظتی و نظارتی.

مشاوره ،طراحی فروش و اجرا  انواع سیستم های اعلام حرق.

مشاوره ،طراحی ،فروش و اجرا  انواع سیستمهای دزدگیر اماکن.

مشاوره ،طراحی ، فروش و اجرا  انواع تجهیزات شبکه(پسیو و اکتیو).

ارائه بروزترین راهکارهای هوشمند سازی و روشنایی.

……

برخی از مشتریان اهورا صنعت،